Boya Badana sektöründe bulunan, Firmamız 2000 yılından beri İstanbul da siz değerli müşterilerine boya, badana, kartonpiyer, cephe mantolama, alçı sıva, komple tadilat hizmetleri konusunda başarıyla hizmet vermektedir. Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, minimum hata, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak kaliteden ödün vermemiştir.

Yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız da öncelikli işimiz Cephe Mantolama ve Boya Badana olup diğer her türlü işiniz için de firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük unsur müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutma gayretidir.

Amacımız, müşterilerimizden aldığımız güçle, işlerimize yenilerini eklemektir.

Vizyon

Değişen dünya aynı zamanda evlerin konforunun da değişmesini sağlamıştır. Dolayısıyla üretkenlik ve de dinamizm bizim için özgün fikirlerinde ortaya çıkarılmasını sağlamıştır. Bakış açımızı her zaman farklı tutarak evlerin için en uygun boya renginden tutun da yapılabilecek nasıl bir desen varsa sorunsuz bir şekilde yapabiliriz. Uzun vadeli bir işbirliği çerçevesinde çalışmak bizim en büyük vizyonumuzdur. Bu bağlamda yalnız ev ve ofis değil aynı zamanda kurumsal alanlarınızın da iç ve dış cephe boyalarını sorunsuz bir şekilde karşılayabiliriz.

Boya Badana Ustası

Boya Badana Ustası, Evinizi boyamak için illa da boya badana ustası çağırmak yada çevreniz de bulunan boya badana firmalarından biriyle anlaşmak zorunda değilsiniz. Elbette ki temiz bir boya badana işçiliği için bir boyacı ustası ile anlaşıp evinizi boyatmak en akıllıca tercih olacaktır. Ancak ekonomik nedenler bazen bize kendi işimizi yapmak zorunda bırakabilir. Boya badana için işçilik ödemek istemiyorsanız boyayı siz yapabilirsiniz. Boya badana nasıl yapılır sorusunun yanıtına geçmeden boya öncesi yapmanız gerekenler ile alakalı bir kaç öneride bulunalım.

Boya Badana Ustası

Evvela Boya Badana Ustası yapılacak oda da eşya varsa bu eşyaları odanın merkezine doğru toplayın. Bu sayede hem eşyalara boya sıçrama derdinden kurtulursunuz hem de size rahat çalışabilmeniz için yeterli alan açılmış olur. Yerler halı veya parke ise süpürgelik boyunca gazete kağıdı yada eski bir nevresim kullanın. her olasılığa karşın damlayan boyaları silmek için yanınızda temiz su dolu bir kova ve temiz bir bez bulunsun. Asıl olan boyayı damladığında silmek. Kuruduktan sonra çıkması daha zor olacaktır. Tavan ve duvar renkleri farklı olacaksa tavanla duvarın birleştiği yerde tam bir çizgi elde etmek için kağıt bant kullanın.

Boya Badana

Yağlı boya kullanacaksanız yerlere dökülen boyayı temizleyebilmek için tinere ihtiyacınız olacak Tinerin parke cilasını çıkaracağını ve halıların rengini açacağını unutmayın. En iyisi yere büyükçe bir örtü sermek olacaktır. Boyadan sonra malzemelerinizi iyice yıkayın. Yağlı boya kullanıyorsanız tiner su karışımı hazırlayarak malzemelerinizi 20-25 dakika bu karışımda bekletin ve bol suyla yıkayın. Fırçaları yıkamak için lavaboyu veya küveti kullanmayın. Bir leğene su doldurup yıkadıktan sonra kirli suyu tuvalete dökebilirsiniz. Boya badanaya daha detaylı işçilik gerektiren kenarlardan başlayabilirsiniz. sonrasında ortalara doğru taşırma riski olmadığından daha rahat çalışabilirsiniz. Duvar kağıdı üzerine Boya Badana Ustası yapmayın. Öncelikle duvar kağıdını söküp zemini temizlemelisiniz.